Dostarczenie profesjonalnego narzędzia jakim jest MTcms wymaga od nas utrzymania wysoko kwalifikowanej kadry. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szereg usług:

1Autorskie oprogramowanie Mtcms do zarządzania treścią stron internetowych. Oprogramowanie oferujemy w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa). My troszczymy się o kwestie techniczne abyś Ty mógł koncetrować się na tym co istotne - zarządzaniu stroną.
2Sklepy internetowe. Indywidualnie dopasowane i skonfigurowane pod Twoje potrzeby.
3Pozycjonowanie stron internetowych. Wykonujemy audyt, realizujemy programy naprawcze oraz długoterminowe kampanie.
4Kompleksowe rozwiązania graficzne. Oryginalne i wyjątkowe projekty stron internetowych, grafika reklamowa (ulotki, wizytówki, banery)
5Zarządzanie sklepami i stronami internetowymi. Prowadzisz sklep online ale większość czasu poświęcasz na kontakty z klientami i pozyskiwanie dostawców przez co nie masz czasu na aktualizowanie asortymentu? W Twojej firmie dużo się dzieje ale nie ma kto zamieścić o tym informacji na stronie firmowej? Chętnie pomożemy!
6Doradztwo IT dla klientów indywidualnych. Nie znasz się na komputerach, a chcesz zakupić/wymienić/zmodernizować sprzęt lub oprogramowanie? Zostaw to specjalistom. Nasi pracownicy chętnie pomogą i doradzą.
7Outsourcing IT. Do zrealizowania czeka duży projekt, a Ty nie masz rąk do pracy? Dysponujemy doświadczoną kadrą programistów oraz grupą utalentowanych grafików.